Forum Guide C++
Październik 20, 2018, 22:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Jest tu kto...?
Tak - 0 (0%)
Nie ma mnie Chichot - 0 (0%)
Nie powiem... - 1 (100%)
Głosów w sumie: 1

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Propozycje zmian w serwisie Guide C++  (Przeczytany 1312 razy)
piotreq
Newbie
*

« : Luty 28, 2012, 19:32 »

Witam, ze względu na to że nie znalazłem podobnego tematu na forum, a mam kilka sugestii    postanowiłem je tutaj przedstawić i dać szansę innym na dorzucenie własnych 
Otóż kurs C++ oceniam naprawdę wysoko (trochę ich przejrzałem i ten wypada bdb)  Jednak do pełni szczęścia przydało by się w każdym z działów kilka zadań do wykonania które by sprawdzały czy naprawdę wiedza nam weszła do głowy, czy jedynie było to czytanie ze zrozumieniem  a jednocześnie gdyby wykorzystywały one wiadomości z poprzednich działów utrwalali byśmy sobie to co już wiemy...
Poza tym fajną sprawą byłby ten kurs w formacie pdf, mógłbym sobie go wydrukować  nie ma to jak nauka z kartki  ... Oczywiście wiem że może za dużo wymagam ale to tylko propozycje 
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2012, 19:48 wysłane przez piotreq » Zapisane
kesay
Administrator
Full Member

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Luty 28, 2012, 20:53 »

Witaj

Pomysł całkiem dobry. Przyznam, że kiedyś też myślałem nad zrobieniem odobnego działu na forum lub w samym kursie, zawierającego zadania utrwalające. Co jakiś czas konkurs na napisanie algorytmu, czy coś. Tak, żeby sie bawić i uczyć jednocześnie

Jednak mało kto tutaj zagląda, więc moja motywacja do rozwoju serwisu jest tymbardziej mniejsza, a jak to w życiu, czas zawsze nagli, praca, obowiązki, etc. Nie mniej - jak tylko sie odrobię z obecnymi zadaniami, postaram się coś pomyśleć, więc jest nas już dwóch

PS. fajnie, że kurs Ci się spodobał, a dodam, że początkowo pisałem go dla siebie, jako ściągawkę, a że z czasem ściągawka się rozrosła i ot tak wrzuciłem całość w sieć.

Pozdrawiam,
Paweł
piotreq
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Luty 28, 2012, 21:17 »

Powiem tak... samo posiadanie wiedzy to nie wszystko, sztuką jest umieć ją przekazać     np wskaźniki zrozumiałem dopiero tutaj 
Apropo to pozwoliłem sobie zebrać te tematy do jednego pliczku żeby posilać się wiedzą z kartki  Kesay, kawał dobrej roboty włożyłeś w to Ci powiem  Spoko
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 18:17 wysłane przez piotreq » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.3 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!