menu

darmowe eBooki

Szybka nauka dla wytrwałych

okładka

Chcesz wiedzieć jak wykorzystać 100% mocy swojego mózgu?

Sprawdź sam, czytając darmowy fragment eBooka Szybka nauka dla wytrwałych.

Czy ta wiedza okazała się dla Ciebie przydatna? Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz tutaj.

Google Adsense

migawka z forum

Dowcipy o programistach/informatykach

Witam, grunt to potrafić śmiać sie z samego siebie  ;DPrzychodzi informatyk do domu po pra...

Rysiek z "Klanu"

W związku z ogromnym poruszeniem we wszystkich mediach w naszym kraju, dotyczącym tak kultowej postaci jak Rysiek z &quo...

Propozycje zmian w serwisie Guide C++

Witam, ze względu na to że nie znalazłem podobnego tematu na forum, a mam kilka sugestii   ;) postanowiłem je ...

buttony

SDJ
vortal programistów
Vademecum sieci komputerowych
Soldiers'04 - fan klub Legii Warszawa
www.katalog.bajery.pl
katalog stron
katalog najlepszych stron
jestem w katalogu
Wszystko o C++
[zamknij]

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie.
Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

jesteś w: Strona główna
Szkoła Hakerów - Kurs Hackingu Bez Cenzury

Strona główna

Na tej stronie znajduje się przewodnik Języka C++. Tutaj dowiesz się podstawowych rzeczy dotyczących programowania. Cały kursik składa się z kilkunastu lekcji, dzięki krórym nauczysz się tworzyć własne programy. Pierwsze rozdziały są czysto teoretyczne. Kolejne lekcje będą bardziej praktyczne. Z nich dowiesz się o wszelkich aspektach C++ oraz nauczysz się nim posługiwać.

Jeżeli jesteś tutaj po raz pierwszy to zachęcam do wpisywania się do księgi gości oraz odwiedzenia forum


Wpisy od 15 do 21 z 38:  «  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]  » 

23 maj 2006

Minął tydzień i 80% głosujących opowiedziało się za utworzeniem forum. Zatem, zgodnie z obietnicą - forum powstało :) Na razie utworzyłem trzy działy: C++, WinAPI, oraz Po godzinach. Zobaczymy, jak to się dalej rozwinie. Mile widziane sugestie ewentualnej rozbudowy oraz nabór osób na moderatorów. Są chętni ? :>

15 maj 2006

Kolejna przebudowa silnika strony. Tym razem praktycznie wyeliminowałem użycie JavaScript, na rzecz PHP. Ponieważ stronka istnieje już jakieś 2,5 roku, pomyślałem sobie o utworzeniu oficjalnego forum Guide C++. W związku z tym dodałem sonde umożliwiającą podjęcie decyzji.

15 marzec 2006

Większy update. Przebudowałem i poprawiłem troche niektóre działy. Dodalem też nowy dział 'Dokumentacja' w którym znajdują się opisy źródeł zamieszaczanych na stronie. Pojawiła się także biblioteka WCL, do obsługi czystego WinAPI pod DevC++.

8 luty 2006

Dodałem kod źródłowy biblioteki do wygodniejszej obsługi konsoli.

9 styczeń 2006

Witam ponownie w nowym roku! Szkoda, że sylwester trwa tylko jedną noc ;)
Jeśli ktoś jest uważny, to zapewne zauważył, że od jakiegoś czasu brakowało licznika oraz sond. Oba komponenty były wstawiane z serwisów, których nazw nie wymienię :) Skrypty oprócz umieszczenia właściwego komponentu doklejały mi jeszcze reklamy, które skutecznie opóźniały ładowanie strony - zrezygnowałem z nich. Teraz, gdy stronka jest na serwerze obsługującym php postanowiłem przywrócić ww. komponenty, korzystając z własnych skryptów - i oto powrócił stary licznik oraz sondy. Dodałem też licznik online [ściągnąłem go z net'a i mam nadzieje, że działa właściwie :) ] oraz detekcje adresu IP odwiedzającego stronę.

4 grudzień 2005

Przedświąteczna aktualizacja. Zmieniłem serwer na nieco szybszy i bez denerwujących reklam :) Szkoda tylko, że nie obsługuje w pełni php i mysql, bo można by zrobić system rejestracji użytkowników. Oprócz zmiany serwera uległa zmianie kolorystyka na stronie. Teraz jest znacznie jaśniej i mam nadzieje - milej. P.S. zna ktoś darmowy serwer z obsługą php i mysql najlepiej bez reklam ? [próbowałem na lycos, ale wstawia mase reklam na strone które są nie do zniesienia]

22 sierpień 2005

Witam ponownie! Lekcja odnośnie szkieletu programu uległa pewnym zmianom. Przebudowałem także rozdział o wskaźnkach i tablicach. Po za tym mała reorganizacja linków, kilka nowych sond na stronie.

Wpisy od 15 do 21 z 38:  «  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]  »