menu

darmowe eBooki

Programuję w Delphi i C++ Builder

okładka

Jak szybko nauczyć się programowania w dwóch różnych językach?

Sprawdź sam, czytając darmowy fragment eBooka Programuję w Delphi i C++ Builder.

Czy ta wiedza okazała się dla Ciebie przydatna? Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz tutaj.

Google Adsense

migawka z forum

Dowcipy o programistach/informatykach

Witam, grunt to potrafić śmiać sie z samego siebie  ;DPrzychodzi informatyk do domu po pra...

Rysiek z "Klanu"

W związku z ogromnym poruszeniem we wszystkich mediach w naszym kraju, dotyczącym tak kultowej postaci jak Rysiek z &quo...

Propozycje zmian w serwisie Guide C++

Witam, ze względu na to że nie znalazłem podobnego tematu na forum, a mam kilka sugestii   ;) postanowiłem je ...

buttony

SDJ
vortal programistów
Vademecum sieci komputerowych
Soldiers'04 - fan klub Legii Warszawa
www.katalog.bajery.pl
katalog stron
katalog najlepszych stron
jestem w katalogu
Wszystko o C++
[zamknij]

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie.
Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

jesteś w: Strona główna
Szkoła Hakerów - Kurs Hackingu Bez Cenzury

Strona główna

Na tej stronie znajduje się przewodnik Języka C++. Tutaj dowiesz się podstawowych rzeczy dotyczących programowania. Cały kursik składa się z kilkunastu lekcji, dzięki krórym nauczysz się tworzyć własne programy. Pierwsze rozdziały są czysto teoretyczne. Kolejne lekcje będą bardziej praktyczne. Z nich dowiesz się o wszelkich aspektach C++ oraz nauczysz się nim posługiwać.

Jeżeli jesteś tutaj po raz pierwszy to zachęcam do wpisywania się do księgi gości oraz odwiedzenia forum


Wpisy od 22 do 28 z 38:  «  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]  » 

25 maj 2005

Przebudowałem nieco opis słów kluczowych oraz dodałem kilka nowych.

17 maj 2005

W dziale o C++ doszła lekcja o przestrzeniach nazw.

27 kwiecień 2005

Na prośbę jednego z czytelników dorzuciłem opis bibliotek standardowych C++ [w dziale dodatki]. Obecnie jest kilka funkcji z biblioteki string oraz math, ale z czasem dodam więcej funkcji.

16 marzec 2005

Jakoś nie mogę się zmobilizować, aby dokończyć kurs WinAPI. W planach mam dodanie lekcji o zasobach oraz obsłudze grafiki pod Win. Kłopot w tym, że to dopiero plany i obawiam się, że minie jeszcze dużo czasu, nim je zrealizuję :-/ Ostatnio pracuje nad większym projektem i kiepsko stoję z czasem. Do tego dochodzi jeszcze szkółka. Póki co zaktualizowałem trochę dział download. Jak jesteś ciekaw to zajrzyj tam.

8 grudzień 2004

Witrynka istnieje już ponad rok! Licznik powoli zaczyna się ruszać. Wszystko fajnie, jednak tak naprawdę nie wiem co jeszcze chcielibyście ujrzeć na stronie. Wprawdzie na nadmiar wolnego czasu nie mogę narzekać [wiadomo buda :( ], ale zawsze coś można dorzucić. W najbliższym czasie planuję małą rozbudowę kursu WinAPI.

3 wrzesień 2004

Witam po nieco przydłuuuugawej przerwie :j Kulawo, że wakacje się skończyły, ale jak to powiedział pewien koleś - życie nie chuj - zawsze twarde' :p trzeba w końcu wziąść się porządnie do pracy i stracić cały rok na naukę [???]. NIEEEE!! Nigdy w życiu!! Owszem trzeba się wziąść do pracy i uczyć, ale nie pierdół związanych z polajem, czy historią, tylko programowania [oczywista sprawa] i to najlepiej w C++ [jeszcze bardziej oczywista sprawa] ;)

Dobra styknie tego gadania. Tak poważnie mówiąc to chciałbym wyjaśnić, dlaczego witryna zamarła na całe wakacje. Niestety w chałpie nie mam net'a. Zazwyczaj wszelkie aktualizacje przeprowadzam z budy [z wiadomych względów podczas wakacji nie bywałem tam ;) ] lub z kafejki, do której mam kaaaawaał drogi i nie chciało mi się.

I teraz najważniejsza część, czyli co tak naprawdę zmieniło się w witrynie. Oto lista ważniejszych modyfikacji:

  1. Przebudowałem silnik strony i zmieniłem ciutkę wygląd. Poprawiłem też kod odpowiedzialny za wyświetlanie bocznego menu. Wcześniej jakoś dziwnie 'zwalniało' Winna temu była jedna zwykła warstwa, na której był umieszczany krótki opis strony. Zastąpiłem warstwę obiektem formularza - textarea i wszystko chodzi dobrze.
  2. Zlikwidowałem pasek nawigacyjny, a jego funkcje przejęło boczne menu. Tak jest chyba lepiej i ładniej.
  3. Dorzuciłem też lekcję o kontrolkach oraz bibliotekach DLL do kursu WinAPI.
  4. Zmodyfikowałem, a właściwie napisałem lepszą wersję bufora dyskowego w dziale download.
  5. W dziale dodatki dodałem podstronę opisującą błędy zwracane przez funkcje API.
  6. Dobra wiadomość dla osób posiadających przeglądarki nie obsługujące JavyScript. Na pasku linków znajduje się linkdo witryny w wersji czysto HTML-owskiej.

23 czerwiec 2004

Stronka powoli zaczyna się rozwijać :) Pojawiła się całkiem nowa podstrona w dziale dodatki, traktująca o funkcjach API. Obecnie jest kilka funkcji do operacji z dyskiem, folderami, kontrolkami etc. Jednak to tylko początek. Z czasem pojawią się tam inne, bardziej zaawansowena funkcje ;)

Wpisy od 22 do 28 z 38:  «  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]  »