menu

darmowe eBooki

Programuję w Delphi i C++ Builder

okładka

Jak szybko nauczyć się programowania w dwóch różnych językach?

Sprawdź sam, czytając darmowy fragment eBooka Programuję w Delphi i C++ Builder.

Czy ta wiedza okazała się dla Ciebie przydatna? Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz tutaj.

Google Adsense

migawka z forum

Dowcipy o programistach/informatykach

Witam, grunt to potrafić śmiać sie z samego siebie  ;DPrzychodzi informatyk do domu po pra...

Rysiek z "Klanu"

W związku z ogromnym poruszeniem we wszystkich mediach w naszym kraju, dotyczącym tak kultowej postaci jak Rysiek z &quo...

Propozycje zmian w serwisie Guide C++

Witam, ze względu na to że nie znalazłem podobnego tematu na forum, a mam kilka sugestii   ;) postanowiłem je ...

buttony

SDJ
vortal programistów
Vademecum sieci komputerowych
Soldiers'04 - fan klub Legii Warszawa
www.katalog.bajery.pl
katalog stron
katalog najlepszych stron
jestem w katalogu
Wszystko o C++
[zamknij]

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie.
Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

jesteś w: Strona główna
Szkoła Hakerów - Kurs Hackingu Bez Cenzury

Strona główna

Na tej stronie znajduje się przewodnik Języka C++. Tutaj dowiesz się podstawowych rzeczy dotyczących programowania. Cały kursik składa się z kilkunastu lekcji, dzięki krórym nauczysz się tworzyć własne programy. Pierwsze rozdziały są czysto teoretyczne. Kolejne lekcje będą bardziej praktyczne. Z nich dowiesz się o wszelkich aspektach C++ oraz nauczysz się nim posługiwać.

Jeżeli jesteś tutaj po raz pierwszy to zachęcam do wpisywania się do księgi gości oraz odwiedzenia forum


Wpisy od 29 do 35 z 38:  «  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]  » 

15 czerwiec 2004

Dorzuciłem dwie lekcje do kursu WinAPI. Jest trochę o funkcji MessageBox. Ale najważniejszą rzeczą jest opis komunikatów i procedury obsługi okna, gdyż to jest podstawa działania aplikacji okienkowej.

26 maj 2004

Dla wszystkich tych, którzy się zanadto zaczytali dorzuciłem zegarek w dolnym prawym rogu ;) Co do treści to pojawiła się także podstronka dotycząca obsługi środowiska Dev-C++ w dziale 'dodatki'

21 maj 2004

Witam w nowym wcieleniu :D Stronka zaczyna się powoli rozwijać :P Teraz to już zupełnie inna strona. Diametralnie zmieniłem layout strony. Miejmy nadzieję, że teraz wygląda lepiej. Zresztą sami to oceńcie. To tyle zmian od strony wizualnej. Jeśli chodzi o treść samej witryny to nastąpiły tutaj niewielkie zmiany. Mała reorganizacja menu, dzięki czemu bedzie łatwiej nawigować. Wreszcie najważniejsza część. Dodałem kurs programowanie pod Windows'em :) Pojawiły się już pierwsze lekcje. Na razie jest ogólne zapoznanie z WinAPI i rozdział o tworzeniu okna. Już niedługo dojdą kolejne lekcje opisujące coraz to bardziej wyszukane elementy API32. Bądźcie zatem cierpliwi :)

14 kwiecień 2004

Witam po jajcach! :P Zmieniłem kolor czcionki na jaśniejszy, ponieważ niektórzy mieli trudności z odczytaniem. Myślę, że teraz już będzie dobrze. Dodałem księgę gości oraz dorzuciłem jedną skórkę :D w kolorze granatowym. Aha kiedyś znalazłem na necie bardzo fajny lexykon terminów komputerowych i wrzuciłem go do linków.

30 marzec 2004

Wprawdzie niewiele ludzi zagląda na moją stronę, więc chyba nikt nie zobaczy różnicy ;-) Chyba muszę rozpocząć jakąś kampanię reklamową :D Tak poważnie co zostało zmienione. Przebudowałem nieco silnik strony. Do tej pory cała strona była w jednym kolorze. Początkowo był to kolor pomarańczowy. Później popielaty. Aby efekt wizualny był bardziej zróżnicowany dodałem możliwość zmiany kolorów według własnego uznania :D Obecnie dostępnych jest siedem kolorów. W dolnej części ekranu znajdują się mini panel do zmiany skórki. Wystarczy kliknąć :) Oprócz tego dodałem pasek informujący o ostatniej aktualizacji. W najbliższym czasie planuję umieścić także księgę gości oraz obsługę subskrybcji. Obecnie szukam rzetelnego usługodawcy. Mam nadzieję, że coś znajdę ;-) Aby cała witryna lepiej trafiała do odbiorców dorzuciłem podstronkę z ankietą. Każdy może teraz wyrazić swoje zdanie na temat witryny.

25 luty 2004

Jeżeli przeglądałeś kody źródłowe zamieszczone w dziale download to zapewne zorientowałeś się, iż są jakby niekompletne i niedopracowane. Umieściłem tam źródła będące jeszcze w fazie testów. Część rzeczy niedziała lub działała źle :o Mój błąd :( Jednak zapomnijmy o tym. Miałem trochę czasu i wprowadziłem spore modyfikacje. Teraz już wszystko działa jak powinno :) Jeżeli jednak występują jakieś problemy to daj mi znać. Zmusiłem się także do opisania algorytmów z działu download. Owe opisy stanowią jedynie ogólną informację dotyczącą działania. Początkowo chciałem zamieścić tam bardzo szczegółowe opisy każdej z funkcji. Jednak doszedłem do wniosku, że dojście do rozwiązania samemu przynosi większe korzyści. Poświęć trochę czasu i przeanalizuj przykładowe kody. Gwarantuję Ci, że takie podejście do sprawy da o wiele większy rezultat, niż przedstawienie wszystkiego krok po kroku. Uczmy się samodzielności :) Oprócz tego wprowadziłem kilka zmian wizualnych.

12 styczeń 2004

Okazało się, że serwer wirtualnej ma pewne ograniczenia i nie akceptuje niektórych skryptów :( Dlatego też pojawiały się drobne problemy z wyświetlaniem. Jakoś mi to umknęło wcześniej. Teraz już to poprawiłem i jakoś tam chodzi :-/ Nie do końca tak, jak to planowałem, ale to są właśnie uroki darmowych serwerów ;-)

Wpisy od 29 do 35 z 38:  «  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]  »